KOREKTA LAKIERU


Usunięcie wad i niedoskonałości lakieru takich jak hologramy, rysy, wżery, utlenienia czy smugi. Maszynowa obróbka lakieru (na maszynach min. - Rupes, Flex, Lare) pozwala przywrócić Waszym pojazdom pierwotny blask i głębię koloru a przy pomocy wosków i powłok nie tylko zabezpieczyć lakier ale sprawić, że Wasz samochód będzie wyglądał lepiej, niż z salonu!


Więcej o korekcie lakieru

ZABEZPIECZENIE LAKIERU


Po dokładnym oczyszczeniu lub/i korekcie warto zabezpieczyć lakier przed szkodliwymi czynnikami. W tym celu proponujemy: Wosk/sealant, Powłoka ceramiczna (Powłoka kwarcowa na minimum 1 rok, Powłoka do 3ch lat, Powłoka do 5ciu lat)


Więcej o zabezpieczeniu lakieru

CZYSZCZENIE I IMPREGNACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ


Czyszczenie tapicerki skórzanej systemem Colourlock. Usuwamy wieloletnie zabrudzenia, co sprawia że skóra nabiera pierwotnej czystości. Po czyszczeniu tapicerka skórzana jest zabezpieczana dedykowanymi środkami marki Colourlock.


Więcej o czyszczeniu tapicerki

PRANIE TAPICERKI


Gruntownemu czyszczeniu tapicerki poddawane są fotele, kanapa, boczki drzwi, wykładzina podłogowa, podsufitka. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości środków chemicznych usuwamy brud i nieprzyjemne zapachy, co sprawia, że wnętrze nabiera nowego blasku.


Więcej o praniu tapicerki

DETAILING WNĘTRZA


Czyszczenie i zabezpieczenie elementów wyposażenia wnętrza samochodu, takich jak przyciski i pokrętła, schowki, kratki wentylacyjne, konsola, kokpit i szyby. W połączeniu z praniem tapicerki materiałowej i/lub czyszczeniem tapicerki skórzanej możemy uzyskać efekt nowego wnętrza.


Więcej o detalingu wnętrza

CZYSZCZENIE I ZABEZP. DACHU CABRIO


Czyszczenie miękkiego dachu cabrio, suszenie oraz zabezpieczenie środkiem powodującym odpychanie wody. Mniejsze wnikanie brudu w włókna dachu oraz świeższy wygląd.


Więcej o zabezp. dachu cabrio

REGENERACJA KLOSZY LEFLEKTORÓW


Usunięcie utlenionej warstwy tworzywa sztucznego i zwiększanie przejrzystości kloszy. Odpowiednio wypolerowane i zabezpieczone reflektory zapewniają większe bezpieczeństwo, widoczność (szczególnie w nocy) i polepszają wygląd samochodu.


Więcej o regen. kloszy lamp

ZABEZPIECZENIE SZYBY CZOŁOWEJ


Zapewnia odpychanie wody oraz wyjątkową przejrzystość. Powoduje spływanie kropel wody z szyby czołowej od prędkości 70-90 km/h, dzięki czemu nie trzeba używać wycieraczek.


Więcej o zabezpieczeniu szyb

PAKIET KUPNO/SPRZEDAŻ


indywidualnie dopasowany pakiet do stanu pojazdu i oczekiwań Kupującego/Sprzedającego. Na życzenie Sprzedającego wykonujemy sesję zdjęciową do ogłoszeń.


Więcej o pakiecie