Korekta lakieru jest najczęściej wykonywaną usługą w detailingu. Jej celem jest usunięcie niedoskonałości takich jak rysy, hologramy, zmatowienia, wżery po ptasich odchodach, czy odbarwienia po naklejkach. Dzięki zabiegowi korekty lakier może wyglądać jak nowy a przy zabezpieczeniu powłoką ceramiczną nawet lepiej niż przy wyjeździe z salonu. Z przyjemnością przywrócimy pierwotny blask lakierom Waszych samochodów!
Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn polerskich wiodących firm, takich jak Rupes, Lare, Flex oraz z kosmetyków firm takich jak Koch Chemie, Meguiar's, Rupes, Gyeon, Menzerna czy Sonax.

Jednoetapowa korekta lakieru

Usuwanie rys na lakierze za pomocą profesjonalnej maszyny polerskiej . W zależności od stanu i typu lakieru możemy usunąć nawet do 60% rys, zmatowień, wżerów i innych defektów (widocznych min. w słoneczny dzień). Pakiet zawiera wieloetapowe mycie i aplikację dedykowanego wosku.

A 600zł, B 700zł, C 800zł, D 900zł

Wieloetapowa korekta/Pełna korekta

Dogłębna analiza powłoki lakierniczej oraz wykorzystanie specjalistycznych metod mających na celu usunięcie 90-95% widocznych rys i defektów.
Pakiet zawiera wieloetapowe mycie, aplikację dedykowanego wosku, aplikację podstawowej niewidzialnej wycieraczki na szybę czołową

A 1200zł, B 1500zł, C 1900zł, D 2300zł

Legenda cennika

A - małe auta miejskie i roadstery - VW Polo, BMW Z3
B - kompakty i nieduże sedany - VW Golf, BMW Serii 3
C - limuzyny, kombi - BMW serii 5, BMW serii 7
D - SUV/VAN, Pick-up - BMW X5, Toyota Hilux